STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
42 placówek, 0 uczniów, 0 oddziałów.
| RSPO | Placówka | Typ | Miejscowość | P/N | Uczniów | Oddz. |
|---|---|---|---|---|---|---|
274617 | CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI | Placówka doskonalenia nauc | Śródmieście | niep | — | — |
105638 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Placówka Kształcenia Ustaw | Chrzanów | niep | — | — |
73870 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Placówka Kształcenia Ustaw | Kraków-Krowodrza | niep | — | — |
57861 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Centrum Kształcenia Zawodo | Nowy Sącz | niep | — | — |
73289 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Placówka Kształcenia Ustaw | Nowy Targ | niep | — | — |
21628 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Placówka Kształcenia Ustaw | Olkusz | niep | — | — |
115346 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SKWP | Placówka Kształcenia Ustaw | Tarnów | niep | — | — |
25915 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO STOWA | Placówka Kształcenia Ustaw | Konin | niep | — | — |
69434 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO STOWA | Placówka Kształcenia Ustaw | Kielce | niep | — | — |
481645 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO STOWA | Placówka Kształcenia Ustaw | Wadowice | niep | — | — |
109036 | NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO. STOW | Placówka Kształcenia Ustaw | Piła | niep | — | — |
81325 | OŚRODEK SZKOLENIOWY ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO W ŁODZI STOW | Placówka Kształcenia Ustaw | Łódź-Śródmieście | niep | — | — |
60310 | OŚRODEK SZKOLENIOWY W SUWAŁKACH STOWARZYSZENIA KSIĘG | Placówka Kształcenia Ustaw | Suwałki | niep | — | — |
74919 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE CENTRUM KSZTAŁCEN | Placówka Kształcenia Ustaw | Białystok | niep | — | — |
91821 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE CENTRUM KSZTAŁCEN | Placówka Kształcenia Ustaw | Lublin | niep | — | — |
84527 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE CENTRUM KSZTAŁCEN | Placówka Kształcenia Ustaw | Opole | niep | — | — |
87090 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE CENTRUM SZKOLENIO | Placówka Kształcenia Ustaw | Częstochowa | niep | — | — |
7812 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEP. PLACÓWKA KS | Placówka Kształcenia Ustaw | Radom | niep | — | — |
107028 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Gorzów Wielkopolski | niep | — | — |
20081 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Katowice | niep | — | — |
114268 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Olsztyn | niep | — | — |
86923 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Szczecin | niep | — | — |
91651 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Toruń | niep | — | — |
88913 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Rzeszów | niep | — | — |
73639 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE NIEPUBLICZNA PLAC | Placówka Kształcenia Ustaw | Gdańsk | niep | — | — |
90082 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Koszalin | niep | — | — |
6363 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Ciechanów | niep | — | — |
60541 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Ostrołęka | niep | — | — |
74713 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Płock | niep | — | — |
76284 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Siedlce | niep | — | — |
22132 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ OKRĘGOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Wola | niep | — | — |
73083 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ TERENOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Kalisz | niep | — | — |
83535 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ TERENOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Leszno | niep | — | — |
91492 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ TERENOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Ostrów Wielkopolski | niep | — | — |
265909 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ TERENOWY | Placówka Kształcenia Ustaw | Turek | niep | — | — |
22367 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ WIELKOPOL | Placówka Kształcenia Ustaw | Poznań-Grunwald | niep | — | — |
74646 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE OŚRODEK SZKOLENIO | Placówka Kształcenia Ustaw | Bielsko-Biała | niep | — | — |
15645 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE PLACÓWKA KSZTAŁCE | Placówka Kształcenia Ustaw | Legnica | niep | — | — |
61609 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE PLACÓWKA KSZTAŁCE | Placówka Kształcenia Ustaw | Jelenia Góra | niep | — | — |
21180 | STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE PLACÓWKA KSZTAŁCE | Placówka Kształcenia Ustaw | Wrocław-Śródmieście | niep | — | — |
Typy placówek
- Placówka Kształcenia Ustawicznego - bez szkó — 40
- Placówka doskonalenia nauczycieli — 1
- Centrum Kształcenia Zawodowego — 1
Inne pozycje
- ŻOLIBORZ — 44
- DZIELNICA PRAGA PÓŁNOC MIASTA STOŁECZNEGO WA — 43
- GMINA PSZCZYNA — 43
- POWIAT OŚWIĘCIMSKI — 43
- POWIAT ZAWIERCIAŃSKI — 43
- POWIAT KUTNOWSKI — 42
- POWIAT NOWOSĄDECKI — 42
- POWIAT NOWOTARSKI — 41
- POWIAT SIERADZKI — 41
- POWIAT TARNOGÓRSKI — 41
- POWIAT ŻARSKI — 41
- SKIERNIEWICE - MIASTO NA PRAWACH POWIATU — 41
- WARMIŃSKO - MAZURSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAW — 41
⚠️ To zdjęcie z 30 września 2025 r., a nie podgląd na żywo. Oficjalna wyszukiwarka RSPO jest aktualizowana codziennie i pokazuje dzisiejszy status — ale nie pokazuje liczb. Nasz plik je ma: uczniów, oddziałów i etatów nauczycielskich, placówka po placówce. To dwa różne narzędzia; do sprawdzenia statusu użyj RSPO.
Potrzebujesz całego wykazu? Dostęp Pro pracuje na twojej liście, a zbiory danych mają jawny cennik — od 300 EUR miesięcznie.
Pracujesz z danymi oświatowymi — STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE?
Tu jest 42 placówek. Napisz, czego potrzebujesz — przekazujemy zapytanie firmom, które dostarczają szkołom sprzęt, oprogramowanie i szkolenia.
Nie ręczymy za żadnego wykonawcę. Co robimy z twoją wiadomością.
Potrzebujesz całego wykazu? Weryfikacja listy i API · Wykaz jako zbiór danych · Zamów wycinek